Tidtabell

Datum Avgång Ankomst   Skepp Route
2017-01-17 15:00 20:30 Huckleberry Finn Trelleborg - Rostock
2017-01-17 17:00 23:00 Finnclipper Trelleborg - Rostock
2017-01-17 17:00 23:15 Nils Dacke Trelleborg - Świnoujście
2017-01-17 18:15 01:15 Nils Holgersson Trelleborg - Travemünde
2017-01-17 22:00 06:00 Skåne Trelleborg - Rostock
2017-01-17 22:40 07:30 Peter Pan Trelleborg - Travemünde
2017-01-18 00:30 06:30 Tom Sawyer Trelleborg - Rostock
2017-01-18 06:00 13:30 Huckleberry Finn Trelleborg - Travemünde
2017-01-18 08:45 14:15 Robin Hood Trelleborg - Rostock
2017-01-18 09:15 16:00 Nils Dacke Trelleborg - Świnoujście
2017-01-18 13:00 20:15 Nils Holgersson Trelleborg - Travemünde
2017-01-18 15:00 20:30 Tom Sawyer Trelleborg - Rostock
2017-01-18 16:30 22:30 Finnclipper Trelleborg - Rostock
2017-01-18 18:15 01:15 Peter Pan Trelleborg - Travemünde
2017-01-18 22:00 06:00 Skåne Trelleborg - Rostock
2017-01-18 23:55 08:45 Robin Hood Trelleborg - Travemünde

Försäljningsavdelningen

Gruppbokning
Buss & Gruppbokning
Telefon: +46 (0)410-562 25
groupbooking@ttline.com

Ansvarig säljare
Evalott Andersson
Telefon: +46 (0)410-562 28
Mobil: +46 (0)76 10 15 128
evalott.andersson@ttline.se